Festivalių rengėjai sostinėje su valdžia šoka rokenrolą, kuris netrukus gali peraugti į gaivališką pogo. O vienas ilgaamžiškiausių lietuvių festivalių „Roko naktys“, prasidėjęs prie Platelių, paskui vykęs Zarasuose, o žiemą drebinęs Vilnių, rugpjūtį vėl leis pajusti savo klajoklišką dvasią ir pakvies į kol kas įslaptintą erdvę.

Festivalis „Roko naktys“ nėra vieno vasaros savaitgalio pasispardymas – tai visas judėjimas, sėkmingas prekės ženklas ir vėliava tų, kurie visais metų laikais sunkiosios muzikos mėgėjams pateikia stiprių roko koncertų. „Roko naktų“ kvietimu Lietuvoje neseniai koncertavo „Pain“, „Amon Amarth“, „Sabaton“. Vasarį sostinės „Siemens“ arenoje buvo surengtas didelis žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“ su „Sepultura“, „Kreator“, „Soilwork“ ir „Aborted“. Šią vasarą festivalis „Roko naktys“, žadama, parodys naują, dar kitokį savo veidą. Tai galima pajusti iš pasikeitusio oficialaus festivalio logotipo, šįkart jis – kur kas modernesnis. Be to, keičiasi vasaros renginio vieta. Kur vyks „Roko naktys“, bus atskleista kitą ketvirtadienį, gegužės 18 dieną, o kol kas roko gerbėjai festivalio paskiroje Facebooke gali bandyti atspėti lokaciją iš pateiktų video užuominų ir laimėti bilietus.

„Festivalis yra gyvas organizmas. Nesame sėslūs, aptingę. Mėgstame eksperimentuoti, pateikti naujų dalykų. Mes amžinai esame kelyje, nes turime savyje klajoklių dvasios. Festivalis „Roko naktys“ gali vykti, kaip ir vyko, visur: ir saloje, ir „Lofte“, arenoje ar parke. Rudenį, žiemą ar vasarą – visada ir visomis formomis. Kitaip sakant, pokyčiai yra mūsų pastovumas. Šią vasarą važiuojame toliau, išbandysime naują vietą. Beje, ji bus tokia, kad lengva ne tik atvažiuoti, bet ir atskristi ar atplaukti. Bet plačiau apie tai – kitą savaitę“, – intriguoja pagrindinis festivalio organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. Kad ir kur šįkart bus surengtos „Roko naktys 2017“, svarbiausia pasižymėti renginio datą: šiais metais festivalis vyks rupgjūčio 11-12 dienomis.