Jūriniai roko žvaigždžių kruizai populiarūs visame pasaulyje, kaip ir rokas – tai vis dar pati galingiausia muzika. Kietai skamba ir roko bei elektronikos sintezė. Tą prieš kelis metus Klaipėdos Elinge vykusiose „Roko naktyse“ įrodė Viktoras Diawara-Vee ir Algirdas Barniškis-Blėka, savo debiutiniu projektu „No DJ‘s goes AC/DC“ užkūrę gerą pirtį. Šįkart „pirtis“ grįžta į Klaipėdą – į „Roko naktų“ laivą!

„Sakykime, kad tai – roko kruizo mažoji versija. Ir ją galima įgyvendinti tik Klaipėdoje, – šypsosi Blėka, rugpjūčio 3-iosios naktyje su šimtais bendraminčių skrosiantis marias. – Tai bus naktinis roko plaukimas: nestovėsime ant kranto, išplauksime į marias. Vee pirmas stos už pulto, o gal ir ant jo – kas yra matęs mūsų projektą, tam neliko abejonių, kad Diawara yra visiškas rokenrolas, beje, ir didžiulis AC/DC fanas. Vėliau pagrosime abudu. Kviečiame visus prisijungti, nes Klaipėda, marios, laivas ir rokas – tai pasitaiko ne kasdien.“

„Roko naktys“ vėliavos, kurios šįkart plazdės laive, turi savo festivalinę istoriją. Kaip tik iš „Roko naktų“ išaugo muzikos festivalis „Galapagai“, liepos 26-27 dienomis vyksiantis Palūšėje. Buvo surengtas ir žiemos festivalis „Roko naktys“, vykęs „Siemens“ arenoje Vilniuje. „Iki šiol po „Roko naktų“ vėliava daug gerų renginių vyksta. Rugpjūčio 3-iosios plaukimas roko laivu – vienas tokių“, – sako šio renginio organizatoriai.

„Roko naktų“ laivas „Venus“ sunkiosios muzikos gerbėjų lauks Klaipėdos Kruizinių Laivų Terminale, 27 krantinėje. Durys atsidaro 20:30 val. Laivas išplauks 21 val. Vidurnaktį grįš į terminalą. Išskirtinio renginio bilietų – tik 150!