Šių metų festivalyje „Roko naktys“, kuris rugpjūčio 11-12 dienomis vyks Klaipėdos laivų remonto elinge prie Kruizinių laivų terminalo, pasirodys ne tik šiuolaikinį roko kursą laikančios grupės. Abu vakarus po vidurnakčio iki 2 val. nakties, kai Didžioji scena baigs savo darbą, festivaliautojai galės pasinerti į geriausius roko setus su 4 DJ projektais.

Įdomi naujiena – „NO DJ’s ft. AC/DC Tribute.lt“. Tai bus debiutinis projektas, kuriame Viktoras Diawara sujungs jėgas su festivalio organizatoriumi – gitaristu Algirdu Barniškiu-Blėka ir sukurs įspūdingą mashup show iš AC/DC gabalų.

 

Taip pat festivaliautojai prie didžėjaus pulto galės išvysti Beną Aleksandravičių-ba. Jo setas įkvėptas „Red Rose Radio“ ir elektronikos ritmų, nuo svajingos indie gitaros iki klykiančio vokalo. Nuo tiesios elektroninės bačkos iki šaižaus gyvo snare’o. Nuo odinės striukės iki bomberio. Nuo rožės iki cigaretės. „Sugebėt pasikeist“ šįkart nebus.

Kitas DJ setas priklauso vilniečiams „Local Blood“. Tamsaus atspalvio post-punk’ą kuriantys vaikinai, dar visai neseniai išleidę savo debiutinį EP albumą „A Lure Of Sights“, šį kartą pasirodo be skerdžiamų gitarų, tamsių sintezatorių ir gyvų būgnų. Grupės nariai stos prie pulto ir pasidalins tuo, ko klauso savo ausinėse ir tuo, kas pačius įkvepia kurti. Šįkart įkvėpimas bus masinis.

O ketvirtasis didžėjų projektų vardas – Direktorius. Tai – buvęs pasidaryk pats kolektyvo dr.Green vokalistas ir renginių organizatorius, dabar – žurnalistas ir seniausio Lietuvos e-žurnalo Ore.lt redaktorius, tiesiog negalintis be muzikos.

2008-aisiais Direktorius pradėjo nuo ska/dub krypties, vėliau atsikratė bet kokių žanrinių apribojimų, siekdamas tinkamai įgarsinti tam tikrą laiką ir vietą: ar tai būtų miesto erdvė ar tokie festivaliai kaip „LabaDaba“, „Satta Outside“, „Sūpynės“, „Yaga“ ir kiti.

Be to, kad festivaliautojai turės, ką veikti įsižiebus žvaigždėms, verta prisiminti ir tas žvaigždes, kurios šiemet gros „Roko naktų“ scenoje. Į festivalį atvyksta „Blood Red Shoes“ iš Jungtinės Karalystės, „Repetitor“ iš Serbijos, taip pat visi geriausi ir įdomiausi Lietuvos rokeriai: „Freaks on Floor“, „Colours of Bubbles“, „Wolfsome“, „Frank Fitts“, „The Station“, 30-metį švenčiantys kultiniai BIX ir kiti.

Bilietus galima įsigyti tik ČIA. Bilietų skaičius ribotas.